Webform Score (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Score
jv: Skor

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Equals
jv: Padha karo
