Webform Score (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Score
fa: امتیاز

en: Contains
fa: شاملِ

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Equals
fa: مساوی

en: Match
fa: مطابق است

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Quiz
fa: آزمون

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
