Webform Score (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Score
he: ניקוד

en: Contains
he: מכיל

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Configuration
he: הגדרות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו
