Webform Score (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Score
tr: Puan

en: Contains
tr: İçerir

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Equals
tr: Eşittir

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Quiz
tr: Sınav

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
