Webform Score (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Score
pt: Pontuação

en: Contains
pt: Contém

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Configuration
pt: Configuração

en: Equals
pt: Igual a

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message em %function (linha %line de %file).
