Webform Score (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Score
ru: Результат

en: Contains
ru: Содержит

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Equals
ru: Равно

en: Match
ru: Соответствует

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Quiz
ru: Тест

en: Maximum score
ru: Максимальное количество баллов
