Webform Score (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Add
ar: إضافة

en: Score
ar: الدرجة

en: Contains
ar: يحتوي

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Quiz
ar: مسابقة

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
