Webform Score (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: - None -
az: - heç nə -

en: Add
az: Əlavə et

en: Score
az: Hesab

en: Contains
az: Tərkibində

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Radios
az: Radiolar
