Webform Score (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Add
el: Προσθήκη

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Match
el: Ταιριάζει

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
