Webform Score (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Add
et: Lisa

en: Score
et: Tulemus

en: Contains
et: Sisaldab

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Configuration
et: Seadistus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Radios
et: Raadionupud

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
