Webform Score (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Add
eu: Gehitu

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Contains
eu: Edukia

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
