Webform Score (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Add
hi: जोड़ें

en: Score
hi: स्कोर

en: Contains
hi: मे हैं

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Configuration
hi: विन्यास

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hi: %type: @message in %function (लाइन %line का %file)।
