Webform Score (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
