Webform Score (8.x-2.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Add
lv: Pievienot

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Contains
lv: Satur

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Match
lv: Atbilst

en: Webform
lv: Webforma

en: Radios
lv: Radiopogas
