Webform Score (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Contains
ne: समावेश

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
