Webform Score (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: - None -
pl: - Brak -

en: Add
pl: Dodaj

en: Score
pl: Wynik

en: Contains
pl: Zawiera

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Equals
pl: Równa się

en: Match
pl: Pasuje

en: Webform
pl: Formularz

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
