Webform Score (8.x-2.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: - None -
ca: - Cap -

en: Add
ca: Afegeix

en: Score
ca: Puntuació

en: Contains
ca: Conté

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Configuration
ca: Configuració

en: Equals
ca: Iguals

en: Webform
ca: Formulari web

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
