Webform Score (8.x-2.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Add
cs: Přidat

en: Score
cs: Skóre

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Equals
cs: Je rovno

en: Match
cs: Odpovídá

en: Quiz
cs: Kvíz

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
