Webform Score (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Add
gl: Engadir

en: Score
gl: Puntuación

en: Contains
gl: Contén

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Configuration
gl: Configuración

en: Match
gl: Coincide

en: Webform
gl: Formulario web
