Webform Score (8.x-2.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: - None -
id: - Tiada -

en: Add
id: Tambah

en: Score
id: Skor

en: Contains
id: Mengandung

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Radios
id: Radio

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
id: %type: @message dalam %function (baris %line dari %file).
