Webform Score (8.x-2.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Add
ka: დამატება

en: Score
ka: ქულა

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
