Webform Score (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
