Webform Score (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Add
lt: Pridėti

en: Contains
lt: Turi

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Equals
lt: Lygu

en: Match
lt: Sutampa

en: Webform
lt: Web forma

en: Provides a form element for a set of radio buttons.
lt: Pateikiamas formos elementas radijo mygtukų rinkiniui.

en: Provides a form element for a drop-down menu or scrolling selection box.
lt: Pateikiamas išskleidžiamojo meniu arba slenkamojo pasirinkimo laukelio formos elementas.

en: Provides a form element for a set of checkboxes.
lt: Pateikiamas formos elementas žymimųjų laukelių rinkiniui.
