Webform Score (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Add
oc: Apondre

en: Score
oc: Marca

en: Contains
oc: Conten

en: Configuration
oc: Configuracion
