Webform Score (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Add
ro: Adaugă

en: Score
ro: Scor

en: Contains
ro: Conține

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Configuration
ro: Configurație

en: Equals
ro: Egal

en: Radios
ro: Butoane radio

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
