Webform Score (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Add
ta: சேர்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
