Webform Score (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Add
th: เพิ่ม

en: Score
th: คะแนน

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Configuration
th: กำหนดค่า
