Webform Score (8.x-2.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད
