Webform Score (8.x-2.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: - None -
af: - Geen -

en: Add
af: Voeg by

en: Score
af: Punt

en: Configuration
af: Konfigurasie
