Webform Score (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: - None -
da: - Ingen -

en: Add
da: Tilføj

en: Score
da: Karakter

en: Contains
da: Indeholder

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Equals
da: Lig med

en: Match
da: Resultat

en: Webform
da: Webformular

en: Radios
da: Radioknapper

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
