Webform Score (8.x-2.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Add
fi: Lisää

en: Score
fi: Tulos

en: Contains
fi: Sisältää

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Radios
fi: Radionapit

en: Quiz
fi: Tehtävä

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
