Webform Score (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Add
hr: Dodaj

en: Score
hr: Rezultat

en: Contains
hr: Sadrži

en: Configuration
hr: Postavke
