Webform Score (8.x-2.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Contains
nn: Inneheld

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Equals
nn: Lik

en: Match
nn: Samsvar
