Webform Score (8.x-2.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Add
sk: Pridať

en: Score
sk: Skóre

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Equals
sk: Rovnaký

en: Match
sk: Zhoda

en: Webform
sk: Webformulár
