Webform Score (8.x-2.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: - None -
vi: - Không -

en: Add
vi: Thêm

en: Score
vi: Điểm

en: Contains
vi: Chứa

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Equals
vi: Bằng
