Webform select collection (8.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Select all
de: Alle auswählen

en: Webform
de: Webformular

en: Select
de: Auswählen

en: Line items
de: Positionen

en: Checkbox
de: Kontrollkästchen

en: Options elements
de: Optionselemente

en: Webform select collection
de: Webform-Auswahlsammlung
