Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Table
cs: Tabulka

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Select
cs: Vybrat

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Line items
cs: Řádkové položky

en: Horizontal rule
cs: Vodorovná linka
