Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Table
da: Tabel

en: Select all
da: Markér alt

en: Webform
da: Webformular

en: Select
da: Vælg

en: Ordered list
da: Ordnet liste

en: Unordered list
da: Uordnet liste

en: Line items
da: Varelinjer

en: Horizontal rule
da: Vandret streg

en: Options elements
da: Valgmuligheder elementer
