Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Table
es: Tabla

en: Select all
es: Seleccionar todo

en: Select
es: Seleccionar

en: Ordered list
es: Lista ordenada

en: Unordered list
es: Lista sin ordenar

en: Line items
es: Líneas de pedido

en: Checkbox
es: Casilla de verificación

en: Horizontal rule
es: Línea horizontal

en: Options elements
es: Elementos de opciones
