Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Table
eu: Taula

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua
