Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ

en: Horizontal rule
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲಿನ ನಿಯಮ
