Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Table
pt: Tabela

en: Select all
pt: Selecionar tudo

en: Select
pt: Selecionar

en: Ordered list
pt: Lista ordenada

en: Unordered list
pt: Lista não-ordenada

en: Line items
pt: Itens da fatura

en: Checkbox
pt: A caixa de seleção

en: Horizontal rule
pt: Linha horizontal
