Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Table
sv: Tabell

en: Select all
sv: Välj alla

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Select
sv: Välj

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: Unordered list
sv: Punktlista

en: Line items
sv: Varuartiklar

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Horizontal rule
sv: Horisontell linje
