Webform select collection (8.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Table
gl: Táboa

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: Line items
gl: Liñas de pedido

en: Horizontal rule
gl: Línea horizontal
