Webform select collection (8.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Table
hu: Táblázat

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Webform
hu: Űrlap

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista

en: Unordered list
hu: Rendezetlen lista

en: Line items
hu: Tételek

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Horizontal rule
hu: Vízszintes vonal
