Webform select collection (8.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Table
ro: Tabel

en: Select all
ro: Selectaţi tot

en: Select
ro: Alege

en: Ordered list
ro: Listă ordonată

en: Unordered list
ro: Listă neordonată

en: Horizontal rule
ro: Linie orizontală
