Webform select collection (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Table
ca: Taula

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Webform
ca: Formulari web

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Horizontal rule
ca: Línia horitzontal
