Webform select collection (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Table
el: Πίνακας

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Select
el: Επιλογή

en: Line items
el: Στοιχεία γραμμής

en: Horizontal rule
el: Οριζόντια γραμμή
