Webform select collection (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Table
ja: テーブル

en: Select all
ja: 全て選択

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Select
ja: 選択

en: Ordered list
ja: 順序付きリスト

en: Unordered list
ja: 順序なしリスト

en: Line items
ja: 品目

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Horizontal rule
ja: 水平の罫線
