Webform select collection (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Table
fa: جدول

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Select
fa: انتخاب

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: Line items
fa: آیتم‌های خطی

en: Horizontal rule
fa: خط افقی
